Mitrović nastavio niz: Fulam opet izgubio i ispao iz lige

Kurir 10.05.2021

Fulam je ponovo ispao iz Premijr lige, pa je tako nastavljen niz fudbalskog reprezentativca Srbije Aleksandra Mitrovića, koji je od dolaska u Englesku 2015. godine sa različitim timovima svake sezone ispada iz Premijr lige ili se u nju vraćao.

Novi poraz Fulam, za koji je Mitrović igrao od prvog minuta, je doživeo od Barnlija na svom terenu, bilo je 0:2, a oba gola smo videli u prvom poluvremenu. Vestvud je u 35. minutu doveo goste u prednost, a devet minuta kasnije Vud je pogodio za, ispostaviće se, konačnih 0:2. Barnli je 14. na tabeli Premijer lige sa 39 bodova, dok je Fulam na 18. mestu sa 27 bodova, bez mogućnosti za opstanak u ligi. Ranije su iz lige ispale ekipe Šefild junajteda i Vest Bromviča.