Real u finišu meča izbegao poraz: Nastavlja se neverovatna trka za titulu u Španiji, pričaće se o penalu za Sevilju

Večernje novosti 09.05.2021  |  Novosti online

Sada Sevilja posle ovog remija zaostaje šest bodova za "jorgandžijama" koji imao 77 bodova, dok dva najveća španska kluba imaju po 75 bodova, s tim da su "kraljevići" drugi jer imaju bolji skor od Katalonaca. Nisu izabranici Zinedina Zidana odigrali dobru utakmicu, ali na kraju se piše i gleda samo rezultat, a on mnogo više odgovara Realu. Gosti su posle prvih 45 minuta vodili sa 1:0, a strelac je bio Fernando posle asistencije Ivana Rakitića. Nisu igrači Đilena