Koliko smo samo čekali ovaj prizor! Evropski derbi pred punim tribinama, gol pao već u 6. minutu - stadion "eskplodriao" /video/

Sportal blic 10.05.2021  |  P. L.
Koliko smo samo čekali ovaj prizor! Evropski derbi pred punim tribinama, gol pao već u 6. minutu - stadion "eskplodriao"…

Derbi Makabija Tel Aviv i Makabi Haife protekao uz pune tribine stadiona "Blumfild", tačnije 28.500 gledalaca.

Imali su šta i da vide navijači dva Makabija pošto je na meču postignuto četiri pogotka, i to skoro svi u razmaku od pola sata. Veliki broj gledalaca pranio je utakmicu, a ogroman broj ljudi je video prizor iz Izraela koji je nagovestio bolje dane što se pandemije korona virusa tiče. Makabi Tel Aviv je poveo već u 6. minutu golom Tibija kada su tribine krcate navijačima domaćeg kluba "eksplodirale". Srpski internacionalac Aleksandar Pešić je potom povisio na 2:0,