Novak zna protivnika, gledaćemo spektakl u četvrtfinalu! Njihov duel sa Rolan Garosa još se prepričava, sada će ga reprizirati na rimskoj šljaci!

Sportal blic 13.05.2021  |  Dr. P.
Novak zna protivnika, gledaćemo spektakl u četvrtfinalu! Njihov duel sa Rolan Garosa još se prepričava, sada će ga…

Grčki teniser plasirao sam u četvrtfinale , pošto je danas u osmini finala savladao je Italijana Matea Beretinija sa 7:6, 6:2.

Meč je trajao sat vremena i 36 minuta, a u narednoj rundi Cicipas će igrati sa najboljim teniserom sveta , koji je ranije . Cicipas i Beretini su igrali vrlo dramatičan prvi set koji je posle taj-brejka pripao Cicipasu rezultatom 7:3. U drugom setu, Cicipas je sa 6:2 razbio Beretinija i overio plasman među osam najboljih u Rimu. Đoković i Cicipas su se do sada sastajali ukupno sedam puta, od toga Novak je tri puta poražen dok je četiri puta slavio protiv mladog