Serenin veliki dan se pretvorio u užas! Amerikanka ubijena u pojam na turniru u Rimu iako je ispisala istoriju

Sportal blic 12.05.2021  |  P. L.

je u sredu odigrala jubilarni, 1.000 meč u karijeri - i izgubila na svom prvom meču mastersa u Rimu.

Nađa Podorska je bez većih problema porazila američku teniserku, bilo je 7:6, 7:5. Argentinki je trebalo 108 minuta da ostvari trijum u ovom duelu u okviru turnira u Rimu. Podorska je u prvom setu servirala za vođstvo pri rezultatu 5:4, ali je Serena uspela da vrati brejk i set odvede u tajbrejk. Ipak, zahvaljujući dva vezana poena pri rezultatu 6:6 u tom delu meča je Podorska povela. Argentinka je opet u drugom setu napravila i izgubila brejk, da bi pri rezultatu