Izabranici Dejana Stankovića ‘razbili’ bačku: Ubedljiva pobeda Crvene zvezde! (video)

Hot sport 14.05.2021  |  Dimitrije Nišavić Dimitrije

Završen je okršaj ekipa sa vrha i začelja tabele! OFK Bačka je ugostila Crvenu zvezdu u okviru 37. kola Superlige Srbije.

Utakmica na stadionu ‘Slavko Maletin Vava’ je završena pobedom gostujuće ekipe rezultatom 0:5. Izabranici Dejana Stankovića su dominirali od samog starta utakmice. Bačka je u drugom poluvremenu pružila snažniji otpor, ali domaći nisu uspeli da ozbijnije ugroze gol aktuelnog šampiona. Zvezda je do prednosti stigla u 15. minutu. Nakon odličnog centaršuta Kange, Milan Pavkov je bio najviši u skoku i uspeo je da zatrese mrežu domaćina! Gelor Kanga se u 24. minutu