Poluvreme - Ovo je Kangin dan, hoće li Pavkov napasti Partizan u Kupu? (TVITOVI)

Sportske.net 14.05.2021  |  Sportske.net

Fudbaleri Crvene zvezde vode sa 4:0 protiv OFK Bačke u prvom poluvremenu susreta.

Zvezda je, očekivano, dominirala od samog starta duela. Lopta je uglavnom bila na polovini ekipe iz Bačke Palanke, a nakon 15 minuta igre, Milan Pavkov je iskoristio cenatršut Kange, nadvio se nad odbranom Bačke i zatresao mrežu. Nije to mnogo sputalo Zvezdu u svojoj nameri da igra karakterističan fudbal, pa su tako Stankovićevi momci nastavili sa napadima. Uglavnom su to činili preko krila, ali je nova velika šansa došla preko sredine. Raspoložen da razigrava bio