Kakav šamar juventusu! Vlahoviću poništili gol, Napoli stigao do velike pobede i sada kolo pre kraja "stara dama" nema mesto u Ligi šampiona!

Sportal blic 16.05.2021  |  St. K.
Kakav šamar juventusu! Vlahoviću poništili gol, Napoli stigao do velike pobede i sada kolo pre kraja "stara dama" nema mesto…

ostvarili su važnu pobedu na gostovanju rezultatom 2:0 u meču 37. kola i tako se kolo pre kraja sezone domogli trećeg mesta koje vodi u Ligu šampiona.

Posle monotonog prvog poluvremena u kojem su dva najzanimljivija detalja bila poništen gol i prečka iz slobodnog udarca, utakmica je rešena u nastavku igre. Prelomni momenat dogodio se u 56. minutu kada je Insinje pripucao loptu nakon neiskorišćenog penala, koji je dosuđen posle pregleda VAR tehnologije. Skrivio ga je , koji je neoprezno povukao protivnika, a sudija je posle VAR-a pokazao na penal, što je rezultiralo i isključenjem rezervnog golmana Dragovskog zbog