Nastavlja se borba za LŠ - Napoli savladao Fjorentinu, Milan bez golova sa Kaljarijem

RTS 16.05.2021

Fudbaleri Napolija savladali su u gostima Fjorentinu sa 2:0 u utakmici 37. kola italijanske Serije A. Milan i Kaljari igrali bez golova.

Napoli je pobedom u Firenci došao do treće pozicije koja vodi u Ligu šampiona. Možda bi meč otišao u drugom smeru, da Fjorentini nije poništen gol u 13. minutu. Dušan Vlahović je zatresao mrežu, ali iz ofsajda, pa je ostalo 0:0. U 56. minutu meča, gosti su dobili penal. Lorenco Insinje nije uspeo da ga iskoristi, ali je došao do odbitka i ipak doneo prednost Napolitancima. Pjotr Zjelinski je postavio konačan rezultat u 67. minutu meča. Kako sada stvari stoje,