Bivši fudbaleri Zvezde i Partizana vode Borac ka tituli u BiH, golčine na Grbavici!

Sportske.net 16.05.2021  |  Sportske.net

Fudbaleri banjalučkog Borca nalaze se na korak od titule šampiona Bosne i Hercegovine, pošto su danas u derbiju 31. kola savladali Željezničar na Grbavici, rezultatom 2:1.

Sva tri gola postignuta su u drugom poluvremenu. Prvo je u 67. minutu bivši vezista Partizana Goran Zakarić sa petnaestak metara šutirao pod prečku i pogodio mrežu posle asistencije sa leve strane, a samo šest minuta kasnije, bivši fudbaler Zvezde, Vojvodine i niškog Radničkog Dejan Meleg je postigao evrogol levom nogom za dvadesetak metara i duplirao prednost Borca. U samom finišu još jedna majstorija, ali na drugoj strani, Bekrić je iz slobodnog udarca postigao