Poluvreme - Eksplozija Zvezde i Dobrića, nije ostao imun ni Čarls Dženkins (TVITOVI)

Sportske.net 18.05.2021  |  Sportske.net

Košarkaši Crvene zvezde vode sa 55:41 protiv Budućnosti u drugoj utakmici finalne serije ABA lige.

Perfektno su domaći otvorili meč i brzo stigli do prednosti od 8:2. Napad je funkcionisao odlično, Kuzmić i Noko su se kretali na takav način da su razbijali odbranu Budućnosti i zakucavanjima "raspaljivali" saigrače i tribine. Domaćini su sve pogađali u prvoj deonici, nešto slabije spolja, ali su i tu nalazili poene, te imali prednost i od +15 u završnici tog dela igre. Blok je funkiocnisao izuzetno, šut i odbrana takođe. Ognjen Dobrić je blistao, pratio ga je i