Igraće se četvrta utakmica: Zvezdu izdao šut za tri poena

Večernje novosti 22.05.2021  |  Novosti online

FOTO: Dragana Stjepanović/ABA liga Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bio je Dela Vale sa 19 poena, Nikolić i Ivanović dodali su po 11, ali Zvezda je pobedila samu sebe, najviše lošim procentom za tri - Dobrić i Davidovac su gađali 2/7 obojica, a Lojd i Simonović iz osam pokušaja (5:3) nijedan pogodak.

I pored lošeg procenta za tri Dobrić je sakupio 17 poena, a najefikasniji u crveno-belom dresu bio je Lojd sa 19. Sledeći meč u seriji biće odigran takođe u Podgorici, u ponedeljak od 20 časova i 30 minuta. ČETVRTA ČETVRTINA 40. MINUT - (73:71) Lojd pogađa penale. Lazić pravi faul i Budućnost izvodi penale za pobedu. 39. MINUT - (73:69) Simonović je završio utakmicu sa pet faulova dva minuta pre kraja. Lojd pogađa dva penala za minus četiri. Dobrić u poslednjoj