Izvor: RTV Novi Pazar/Društvo arhiva vesti 29.05.2021
U Novom Pazaru se trenutno gradi više od 650 stanova
RTV Novi Pazar 29.05.2021
U Novom Pazaru je, tokom prošle i prvih pet meseci ove godine, izdato 19 građevinskih dozvola za izgradnju višespratnica, koje će ukupno imati 653 stana i 32 lokala. Iz odeljenja za urbanizam i izgradnju u lokalnoj samoupravi tom radiju je rečeno da… »
Velika ekološka akcija sredjivanja Borića
RTV Novi Pazar 29.05.2021
Na inicijativu gradonačelnika Novog Pazara Nihata Biševca danas je održana velika ekološka akcija u kojoj je veliki broj mladih ekologa, predstavnika sportskih klubova i nevladinih organizacija čistilo jedno od najlepših ali i najzagađenijih… »
Povelja Prijatelj Bosne za 2021. predsednici BNV Jasmini Curić
RTV Novi Pazar 29.05.2021
Povelja Prijatelj Bosne za 2021. godinu uručena je predsednici Bošnjačkog nacionalnog vijeća dr Jasmini Curić u znak zahvalnosti za, kako stoji u obrazloženju, prijateljstvo i izuzetan doprinos očuvanju i afirmaciji multikulturalne, demokratske i… »
Hag: Odbijen zahtjev o odgodi izricanja pravosnažne presude Mladiću
RTV Novi Pazar 29.05.2021
Žalbeno vijeće Međunarodnog rezidualnog mehanizma za krivične sudove u Hagu odbilo je zahtjev odbrane o pomjeranju datuma izricanja pravosnažne presude ratnom komandantu Vojske Republike Srpske Ratku Mladiću, kojeg je Međunarodni krivični sud za… »