Izvor: Arte/Kultura arhiva vesti 03.06.2021

Kurt Kaindl: Nepoznati Evropljani

Kurt Kaindl: Nepoznati Evropljani

Arte 03.06.2021
Austrijski kulturni forum Sarajevo i galerija Collegium artisticum srdačno vas pozivaju na otvorenje izložbe fotografija "NEPOZNATI EVROPLJANI" austrijskog fotografa Kurta Kaindla, praćenu tekstovima književnika Karl-Markusa Gaußa. Izložba je nastala u… »
Dušan Rajić: Prelepo al’ ružno

Dušan Rajić: Prelepo al’ ružno

Arte 03.06.2021
Dušan Rajić, aka Dulait, na izložbi “Prelepo al’ ružno” predstavlja deo svog rada koji je zasnovan prvenstveno na snepšot (trenutnim, spontanim) fotografijama (nastalim u periodu od 2016. godine do danas), ali i na slikama, objektima i instalacijama kao… »
Dragana Žarevac: Prošireno prisustvo / Otelovljeni arhiv

Dragana Žarevac: Prošireno prisustvo / Otelovljeni arhiv

Arte 03.06.2021
Galerija – legat Milice Zorić i Rodoljuba Čolakovića poštuje sve propisane epidemiološke mere, i dozvoljeni broj prisutnih posetilaca u isto vreme u galeriji je 30 osoba. Molimo Vas da unapred najavite svoje prisustvo putem mejla: info@msub.org.rs… »