Kup prijateljstva: Zvezda šampion i sećanje na neke prošle dane u klasiku sa Dinamom

Sportal blic 06.06.2021

Crvena zvezda je u balkanskom klasiku savladala Dinamo iz Zagreba sa 2:0 i tako po treći put postala šampion Soccerbet Kupa prijateljstva.

Crveno-beli su pitanje pobednika rešili već na samom početku utakmice, pošto su oba gola postigli u prvih šest minuta. Strelci za beogradski tim bili su kapiten Nikola Knežević u 3. minutu i Mirko Nikolašević u 6. minutu. Uz pomenuta dva strelca, heroj crveno-belih na današnjem meču bio je i golman Bogdan Marinković koji je u 35. minutu odbranio jedanaesterac najboljem strelcu Dinama Bartolu Barišiću. Crvena zvezda je tako osvojila Soccerbet Kup prijateljstva 2021