Na potezu je dejan stanković: Zvezda rutinski protiv Dinama, crveno-beli klinci najbolji u regionu!

Hot sport 06.06.2021  |  HotSport HotSport HotSport

Juniori Crvene zvezde osvojili su prestižni regionalni omladinski turnir „Kup prijateljstva 2021“, koji se održao na Zlatiboru.

Izabranici Marka Neđića savladali su u finalu zagrebački Dinamo rezultatom 2:0, a strelci su bili Nikola Knežević i Mirko Nikolašević. Crvena zvezda je do trijumfa na ovom renomiranom takmičenju stigla veoma sigurnom i lepršavom igrom. U grupi su zabeležili dve ubedljive pobede – najpre protiv Titograda 4:0. Trostruki strelac bio je Aleksandar Kahvić, a jednom se upisao Nikola Knežević. Usledila je nova rutinska pobeda protiv Željezničara od 3:0. Ponovo je raspucan