Fili ne pomažu ni kečeri, Bogdanović rešio dramu za brejk Atlante!

RTS 06.06.2021

Košarkaši Atlante napravili su brejk već na startu i poveli 1-0 protiv Filadelfije u polufinalnoj seriji Istočne konferencije. Atlanta je odigrala fantastično prvo poluvreme u "Vels Fargo centru", ali i umalo ispustila veliku prednost. Ipak, na kraju je uspela da spreči katastrofu i potpuno zasluženo došla do prvog trijumfa u seriji, rezultatom 128:124.

U utakmici u kojoj su viđena dva različita poluvremena, drama na kraju i potpuni haos na parketu, junak je bio srpski reprezentativac koji je pogodio izuzetno važnu trojku u poslednjem minutu, a onda i poslednja slobodna bacanja za konačan rezultat. Domaćinu nije pomogla ni zvezda američkog rvanja, popularni kečer "Tripl ejč", koji je zajedno sa Džoelom Embidom najavio utakmicu udarajući u zvono svojom prepoznatljivom macolom. Međutim, takav intro nije mnogo uticao