Novakov mrzitelj napao Đokovića odmah posle meča

Nova 10.06.2021  |  Autor:Saša M. Stajić

Kraj meča i emotivna proslava pobede nad Mateom Beretinijem u četvrtfinalu Rolan Garosa bio je još jedan povod da Ben Rotenberg, američki novinar specijalizovan za tenis, još jednom u najmanju ruku tendenciozno prokomentariše ponašanje svetskog broja 1.

Tri sata i 28 minuta bilo je potrebno Novaku Đokoviću da „slomi“ žilavog Italijana u petom meču na ovogodišnjem Rolan Garosu. Kad su svi mislili da će posle dva uvodna lagana seta (6:3, 6:2) posao vrlo brzo biti završen u trećem, Beretini se probudio, počeo bolje da servira i jače vraća lopticu u Novakov deo terena. Posle dve atipične greške u taj brejku kod rezultata 5:4, Novak je poklonio treći set protivniku, što je meč uvelo u igru živaca koji su svako malo