Novi šok za Srbiju - povredio se Bogdan! Atlanta i Filadelfija priredili NBA šou: Drama, umalo tuča i "krađa" pobede za majstoricu!

Sportal blic 19.06.2021  |  Dr. P.
Novi šok za Srbiju - povredio se Bogdan! Atlanta i Filadelfija priredili NBA šou: Drama, umalo tuča i "krađa" pobede za…

Atlanta je imala “meč loptu”, ali idemo u majstoricu! Filadelfija je u ludom šestom meču polufinala NBA plej-ofa Istočne konferencije “ukrala” pobedu Atlanti sa 104:99, izborila sedmu utakmicu, a loša vest po Hokse i Srbiju jeste povreda .

Bogdanu je stradalo desno koleno, ali, na prvi pogled, čini se da povreda nije teže prirode, iako on od treće četvrtine nije ulazio u igru, a on je za 28 minuta na parketu postigao je sedam poena, uz dva skoka i asistenciju. Meč je obeležila i situacija u kojoj je Džoel Embid načisto izgubio živce, pa je umalo došlo do tuče na parketu! Embid i Džon Kolins su ceo meč vodili “naelektrisan” duel, a posle jednog kontakta Džoel je tražio da sudija svira faul u napadu na