Austrijanci pobedili za prolaz i uneli strah u kosti Ukrajincima, Pandev se ubedljivim porazom oprostio od hrabrih Makedonaca!

Sportal blic 21.06.2021

Odigrano je poslednje, treće kolo C grupe Evropskog prvenstva, u sklopu kog je Holandija savladala Severnu Makedoniju 3:0 (1:0), a Austrija bila bolja od Ukrajine 1:0 (1:0).

I pre današnjih 90 minuta, jasno je bilo, da šta god da uradi na ovoj utakmici Holandija ide dalje, jer je plasman u narednu fazu obezbedila i pre ovog kola. Tako je bilo sigurno i da će Severna Makedonija završiti svoj debitantski nastup, koji je ostao u senci oproštaja Gorana Pandeva od reprezetnacije. Tokom prvog poluvremena je delovalo da bi naši južni susedi mogli da skupo prodaju kožu, ali su "lale" sa dva brza gola na startu drugog poluvremena, bez mnogo