Poluvreme: Ma, kakve teške noge, Zvezda silna od starta priprema!

Sportske.net 28.06.2021  |  Sportske.net

Fudbaleri Crvene zvezde danas u Austriji igraju prvu pripremnu utakmicu, rival im je austrijski drugoligaš GAK iz Graca, šestoplasirani prošle sezone u tamošnjoj drugoj ligi, a posle prvog poluvremena rezultat je 3:0 za ekipu srpskog šampiona.

Zvezda dominira, kako smo i navikli prošle sezone u domaćem šampionatu, konstantno napada, stvara šanse, pa Austrijanci čak i mogu da budu zadovoljni ovim rezultatom. Zvezda je povela u 14. minutu golom Mirka Ivanića posle centaršuta Rodića, a šest minuta kasnije Pavkov je iznudio jedanaesterac koji je u gol pretvorio Katai, preciznim udarcem sa bele tačke. Na isteku prvih pola sata igre, slobodan udarac za Zvezdu iskosa sa desne strane, Falko je odlično centrirao,