Izvor: Glas Amerike/Balkan arhiva vesti 29.06.2021
Krivokapić: Crna Gora da iskoristi trenutak i postane članica EU do 2024.
Glas Amerike 29.06.2021
PODGORICA — Crnogorski premijer Zdravko Krivokapić rekao je u utorak da bi Crna Gora mogla da postane članica Evropske unije već 2024. godine, poručujući da svi treba da “zasuču rukave” kako bi iskoristili trenutnu podršku Brisela da Crna… »
Grenel i Čitaku u raspravi na Tviteru oko Vidovdana
Glas Amerike 29.06.2021
BEOGRAD — Izaslanik bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa za dijalog Beograda i Prištine Ričard Grenel čestitao je na Tviteru praznik Vidovdan. "Danas odajemo počast herojima Vidovdana. Na ovaj dan 1389. počela je bitka protiv Otomanskog… »
Fon Kramon u Prištini: Očekujem da Srbija i Kosovo usklade stavove o dijalogu
Glas Amerike 29.06.2021
PRIŠTINA — Izvestiteljka za Kosovo u Evropskom parlamentu Viola fon Kramon poručila je u Prištini da očekuje da Srbija i Kosovo u narednim nedeljama i mesecima usklade stavove u dijalogu koji vode podredstvom Evropske unije. Evropska parlamentarka… »