Izvor: N1 Info/Nauka & Tehnologija arhiva vesti 29.06.2021
Google Cloud od sada i na tržištu Srbije
N1 Info 29.06.2021
Google Cloud će preko svog lokalnog partnera u Srbiji, kompanije Devoteam G Cloud Srbija, direktno sarađivati sa klijentima sa našeg tržišta i voditi ih kroz njihova cloud putovanja uz podršku sertifikovanih Google stručnjaka. Ova vest o… »
GardenFresh frižider kao idealan kulinarski saigrač
N1 Info 29.06.2021
Čvrsto verujemo da sve što vam je potrebno posle naporne radne nedelje jeste lagan i odmoran vikend, za koga će najbolju uvertiru da napravi upravo okupljanje sa dragim prijateljima! Da bi ugođaj bio potpun, valjalo bi pripremiti i laganu večeru… »
Naučnici razvili masku koja može da pokaže da li je osoba zaražena koronavirusom
N1 Info 29.06.2021
Inženjeri MIT i Univerziteta Harvard razvili su zaštitnu masku, pomoću koje se za 90 minuta može ustanoviti da li je onaj ko je nosi zaražen koronavirusom, saopštio je Tehnološki institut u Masačusetsu (MIT). U maske su ugrađeni jednokratni… »