Goleada i drama na Kopa Amerika! Kolumbija gubila, pa u 94. minutu sjajnim projektilom zatresla mrežu i osvojila 3. mesto! /video/

Sportal blic 10.07.2021
Goleada i drama na Kopa Amerika! Kolumbija gubila, pa u 94. minutu sjajnim projektilom zatresla mrežu i osvojila 3. mesto…

Fudbalska reprezentacija Kolumbije osvojila je na dramatičan način treće mesto na Kopa Amerika.

Peru je poveo, a na kraju izgubio sa 2:3 meč za treću poziciju na južnoameričom šampionatu. I to golom u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena. Pred sam kraj prvog poluvremena Kolumbijci su se hvatali za glavu, jer su tada primili gol (Jotun je bio strelac), a na kraju drugog - u šoku su ostali njihovi rivali. Jer, posle burnih 45 minuta koji su usledili nakon predaha, a Koumbija je izjednačila preko Kvadrada u 49, pa povela preko potonjeg junaka, Luisa Dijaza