Uspešno je ‘preskočio’ ovu prepreku: Krajinović se namučio, ali je na kraju uspeo da se plasira u osminu finala turnira u Hamburgu!

Hot sport 13.07.2021  |  Aleksandar Rakočević HotSport
Uspešno je ‘preskočio’ ovu prepreku: Krajinović se namučio, ali je na kraju uspeo da se plasira u osminu finala turnira…
Nemac je namučio Krajinovića, ali ne dovoljno. Filip Krajinović uspeo je da se plasira osminu finala ATP turnira u Hamburgu, nakon što je pobedio Nemca Danijela Altmajera sa 2:1 u setovima. Srpskom teniseru nije bilo lako da dođe do novog trijumfa, pogotovo u drugom setu kada se poprilično namučio. Krajinović je u prvi set osvojio rezultatom 6:3. U nastavku je viđena velika borba, Nemac je imao brejk prednosti, Srbin je uspeo da stigne do izjednačenja, ali je