Ubedljivi Olimpijakos, gol Ranđelovića, igrao i Čumić, a šta je sa Svetom Markovićem?

Sportske.net 14.07.2021  |  Sportske.net

Fudbaleri Olimpijakosa ubedljivo su večeras na svom terenu savladali ekipu Arisa iz Soluna rezultatom 3:0 u generalnoj probi pred start u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

Prvi rival Olimpijakosu u novoj sezoni biće Nefči iz Bakua, koji je večeras eliminisao gruzijski Dinamo iz Tbilisija. Među starterima u ekipi Olimpijakosa večeras se našao srpski internacionalac Lazar Ranđelović, i ne samo to, nego je bivši fudbaler niškog Radničkog u 78. minutu postigao i gol za konačnih 3:0. Prethodno su tokom prvog poluvremena prva dva gola za crveno-bele postigli Kamara u 37. i M'Vila u 42. minutu. Odmah posle postignutog gola, Ranđelović je