Šok! Zvezda prosula bodove pred više od 20.000 ljudi! Crveno-beli imali "milion" šansi i ništa, Vojvodina volšebno preživela kanonadu na Marakani

Sportal blic 16.07.2021  |  Dr. P.
Šok! Zvezda prosula bodove pred više od 20.000 ljudi! Crveno-beli imali "milion" šansi i ništa, Vojvodina volšebno…

Fudbaleri Crvene zvezde igrali su pred navijačima posle godinu i po dana i nisu pobedili! Na stadionu “Ea U derbiju 1. kola Superlige Srbije crveno-beli su odigrali samo 0:0 protiv Vojvodine.

Samo, jer su nesumnjivo bili bolji rival, a gosti su se orjentisali strogo na odbranu svog gola i kontranapada. Imali su par situacija, mogli su totalno da šokiraju Zvezdu... S druge strane, Zvezda je sve vreme “stiskala” pravila šansu za šansu, ali ništa! Najbolje prilike imao je Ben, u finišu prvog poluvremena je pogodio stativu iz okreta, a na samom startu drugog poluvremena je sa bukvalno dva, tri metra šutirao visoko iznad gola. 90+6' "Milioniti" šut Zvezde,