Ivana španović bez odličja u Tokiju? Srbiji se predviđa ovoliko medalja, uz Novaka samo još 1 zlato

Kurir 19.07.2021

Olimpijski tim Srbije će na predstojećim Igrama u Tokiju osvojiti devet medalja, od čega dve zlatne, prognoza je agencije Asošiejted pres (AP).

Po prognozi AP-a, najsjajnije odličje u Tokiju osvojiće prvi teniser sveta Novak Đoković i karatistkinja Jovana Preković koja će se takmičiti u kategoriji do 61 kilograma. Ženska košarkaška reprezentacija Srbije, koja je nedavno osvojila Evropsko prvenstvo, u Tokiju će se popeti stepenik više u odnosu na Rio de Žaneiro 2016, pošto joj agencija AP prognozira srebrnu medalju. Zlato će, po AP-u, pripasti Amerikankama, a bronza Australiji. Po prognozi AP-a, srebro će