Danci odoleli u glazgovu: Remi Seltika i Midtjilanda, Rapid slavio nakon preokreta!

Kurir 20.07.2021

.Fudbaleri Seltika i Midtjilanda odigrali su večeras nerešeno 1:1, u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona u okviru tzv. staze ligaša.

Poveo je Seltik golom Lieli Abadua u 39. minutu, da bi izjednačenje Dancima doneo Evander u 66. minutu. U drugom meču bečki Rapid je na svom terenu pobedio Spartu iz Praga sa 2:1 nakon preokreta. Prethodno je Dinamo iz Zagreba je na svom terenu pobedio kiparsku Omoniju sa 2:0, golovima Lovra Majera u 65. i Kridtijana Jakića u 85. minutu. Ferencvaroš je takođe kao domaćin savladao Žalgiris sa 2:0, Kluž je u gostima pobedio Linkoln sa 2:1, dok je u gostima slavio i