Stanković jasan: U Beogradu na pobedu! (video)

Hot sport 21.07.2021  |  Luka Grujić HotSport HotSport

Stanković veruje u svoj tim! Crvena zvezda je doživela poraz od Kairata rezultatom 2:1 u okviru prvog meča drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a mišljenje o utakmici je izneo Dejan Stanković. ‘Znali smo da će biti tvrdo i teško, ali ići ćemo na pobedu u Beogradu.

Dosta se direktno i gralo i ono o čemu smo pričali – prekidi, jer smo na taj način praktično primili dva gola. Dosta je konfuzije i stegnutosti bilo u prvom poluvremenu, ali drugi deo igre je bio dosta bolji i konkretniji, međutim, sitnice prave razliku. Moramo biti bolji u revanšu, gotovo je prvo poluvreme, znamo šta nam je činiti. Znali smo da neće biti lako. Idemo dalje.’ – rekao je Stanković. Potom je dodao: ‘Dosta će nam pomoći iskustvo iz ovog meča. Znamo na