Zvezda juri minus na marakani: Srpski šampion poražen od Kairata, doskorašnji igrač Partizana presudio crveno-belima! Video

Kurir 21.07.2021

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Kairata u meču 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona rezultatom 2:1

Strelci za Kairat bili su Hoze Kante u 24. i Maki Banjak u 79. minutu. Dino Mikanović je u 57. minutu autogolom doneo izjednačenje Zvezdi. Revanš će se igrati za sedam dana u Beogradu Važno je reći da u revanšu Zvezdi neće biti dovoljna pobeda od 1:0, pošto pravilo gola u gostima više ne važi. Srpski šampion moraće da trijumfuje sa minimalno dva gola prednosti, ukolioko ne želi da penali rešavaju pitanje prolaska dalje. KRAJ MEČA: Drugo poluvreme: 90 + 3. minut -