Novak pobedio na startu OI, ali i jedva stajao na nogama! Zbog ovoga je Đoković izgledao užasno na terenu u Tokiju

Sportal blic 24.07.2021  |  St. K.

Najbolji teniser sveta Novak Đoković danas je u prvom kolu na Olimpijskim igrama igrama savladao Huga Delijena i to veoma ubedljivo sa 2:0 u setovima (6:2, 6:2) Nije imao mnogo šansi takmičar iz Bolivije protiv Srbina, pa je tako meč završen već posle sat vremena i tri minuta.

Međutim, najviše problema je zadavala velika vrućina, pa i ne čudi što je Novak jedva stajao na nogama i želeo što pre da završi meč. Nije mnogo igrao Novak. Tačnije, to samo vremenski može da se kaže, ali je sve u svemu "ubio" u pojam Delijena, pošto Bolivijac nije stigao ni da se okrene, a već je izgubio meč. Prvi set je trajao 33 minuta, a drugi tri minuta manje. Nije se Delijen mnogo pitao. Oba seta su počela na sličan način. Čekao je Đoković priliku u prvom