Od nje smo očekivali mnogo više: Bez finala – Zorana zauzela 17. mesto vazdušnim pištoljem na OI u Tokiju

Hot sport 25.07.2021  |  HotSport HotSport HotSport

Drugog takmičarskog dana na Olimpijskim igrama u Tokiju na vatrenu liniju je izašlo četvoro srpskih strelaca.

Najbolji plasman ostvarila je Zorana Arunović, koja je osvojila 17.mesto u gađanju vazdušnim pištoljem, a Jasmina Milovanović je u istoj disciplini zauzela 33.poziciju. U gađanju vazdušnom puškom, Milenko Sebić je završio na 31, a Milutin Stefanović na 38.mestu. U kvalifikacijama je odskočila je Kineskinja Ranksin Điang. Bila je najbolja, sa 587 krugova i izjednačila svetski rekord Ane Korakaki (Grčka), koja je sa 585 zauzela drugo mesto. Za plasman u finale je