Čukarički iz Azerbejdžana ide ka Evropi! Sjajni "brđani" odradili posao za šest minuta!

Sportal blic 29.07.2021  |  St. K.

uspeli su da se plasiraju u naredno kolo Lige konferencija, pošto su na gostovanju savladali ekipu Sumgaita rezultatom 2:0 (2:0).

Posle remija u Beogradu, danas su vrlo dobri "brđani" odradili posao za samo šest minuta minuta igre i tako doneli neophodne bodove za našu zemlju. Strelci za Čukarički bili su Endiaje u 10. minutu i kapiten Docić u 16. minutu iz jedanaesterca. Sad izabranike Aleksandra Đorđevića očekuje duel sa Kolubarom u Superligi, a onda i novi evropski izazov. Prvo poluvreme bilo je sjajno po pitanju igre Čukaričkog, mogli su momci sa Banovog brda do još nekoliko golova, ali