Crno-beli vode na poluvremenu: Golčina Natha sa 25 metara za Partizanovu radost! (video)

Hot sport 08.08.2021  |  Ivan Dobrić Ivan Dobrić Luka

Kakav pogodak Natha! Fudbaleri Novog Pazara dočekuju Partizan u okviru četvrtog kola Superlige Srbije.

Završeno je prvo poluvreme, rezultat je 1:0, a neverovatan pogodak postigao je Bibras Natho. https://hotsport.rs/wp-content/uploads/2021/08/natho-gol.mp4 Na samom startu meča nije bilo izglednih šansi ni na jednoj, ni na drugoj strani. Ipak, da se na poluvreme ne ode sa rezultatom 0:0 postarao se Natho u 42. minutu. Izraelac je sjajno protrčao pored dva igrača, šutirao je slabijom levom nogom i tako savladao golmana domaćih Ostojića. View this post on Instagram A