Od 67 Benovih golova najviše se pamte oni za ulazak u LŠ: Salcburg za večno sećanje

Sportski žurnal 20.08.2021

Ben je prvenac za Zvezdu postigao 7. marta 2018, šest minuta pre kraja meča sa Vojvodinom u Novom Sadu, iz jedanaesterca za pobedu od 2:1

Mohamed El Fardu Ben (32) najbolji je strelac od svih stranaca koji su igrali u Srbiji. Ofanzivac Crvene zvezde epitet najefikasnijeg preuzeo je od Lamin Dijare (66 golova) posle gola Klužu u 68. minutu na prvoj utakmici plej-ofa za Ligu Evrope. Bio je to 67. pogodak reprezentativca Komora od početka 2018. kad je stigao u redove šampiona Srbije na poziv tadašnjeg trenera Vladana Milojevića. Ben je prvenac za Zvezdu postigao 7. marta 2018, šest minuta pre kraja meča