Lončar se sastaje sa direktorima kovid bolnica

Nova 21.08.2021  |  Autor:Fonet
Lončar se sastaje sa direktorima kovid bolnica

Ministar zdravlja Zlatibor Lončar sastaće se sutra sa direktorima zdravstvenih ustanova i kovid bolnica u Srbiji, najavilo je danas Ministarstvo.

Sastanak će biti održan u Palati Srbija. Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Darija Kisić Tepavčević najavila je danas da će sednica Kriznog štab za suzbijanje epidemije korona virusa biti održana sledeće sedmice. Bonus video: Beograđani podeljenih mišljenja o kovid propusnicama ***

Povezane vesti »

Ključne reči

Komentari

Društvo, najnovije vesti »

I u udvorištvu treba naći meru

I u udvorištvu treba naći meru

Radar pre 15 minuta
Glup kao top

Glup kao top

Radar pre 15 minuta
Zaboravi, ako možeš

Zaboravi, ako možeš

Radar pre 15 minuta
Kako nastaju vođe

Kako nastaju vođe

Radar pre 15 minuta