Izvor: Novi magazin/Balkan arhiva vesti 29.08.2021
U Hrvatskoj jedna osoba umrla od koronavirusa, 377 novozaraženih
Novi magazin 29.08.2021
U Hrvatskoj je u poslednja 24 sata od koronavirusa umrla jedna osoba dok je 377 zaraženo, saopštio je danas Nacionalni štab civilne zaštite. Trenutno je u Hrvatskoj ukupno 3.331 aktivan slučaj zaraze, od kojih je 391 pacijent na bolničkom lečenju… »
Program Si Dens festivala odložen za danas
Novi magazin 29.08.2021
Program festivala Si Dens (Sea Dance) na budvanskoj plaži Buljarica nastavlja se danas, ali će uz već najavljene izvođače nastupiti i muzičari koji su pred publikom trebalo da se pojave sinoć, ali su njihovi nastupi odloženi zbog lošeg vremena… »
Jutarnji list: Predsednik Francuske dolazi u posetu Hrvatskoj
Novi magazin 29.08.2021
Francuski predsednik Emanuel Makron (Emmanuel Macron) dolazi u radnu posetu Hrvatskoj, preneo je danas Jutarnji list i dodao da tačan datum još nije dogovoren, ali bi poseta mogla da bude tokom oktobra ili novembra. Makronov dolazak, iz perspektive… »
Crna Gora: Zbog korone životno ugroženo 29 pacijenata
Novi magazin 29.08.2021
U Kliničkom centru Crne Gore (KCCG) životno je ugroženo 29 pacijenata pozitivnih na koronavirus, javile su crnogorske Vijesti. U KCCG-u se, kako su saopštili iz te zdravstvene ustanove, nalazi 78 pacijenata sa kovid-19 infekcijom. Prema poslednjim… »