SP (kval) - Lingard dva puta u metu i omaž Ronaldu, sin legende pogodio na debiju protiv Makedonaca!

Sportske.net 05.09.2021  |  Sportske.net

GRUPA C Bugarska je u Sofiji slavila minimalnim rezultatom protiv Litvanije, čovek odluke bio je Ivajlo Čočev u 82. minutu.

GRUPA I Engleska je prilično rutinski odradila posao u drugom poluvremenu i slavila protiv Andore sa 4:0 na Vembliju. Veoma raspoložen bio je Džesi Lingard sa dva pogotka u 18. i 78. minutu, jedan od njih proslavio je u stilu povratnika u redove Mančester junajteda Kristijana Ronalda. Hari Kejn je pogodio sa penala u 72, a strelac je bio i Bukajo Saka u 80. minutu meča. Albanija je ostvarila novu pobedu u kvalifikacijama, ovoga puta domaćin je u Elbasanu srušio