Kvalifikacije za SP: Engleska ubedljiva, Severna Makedonija ispustila pobedu u finišu meča

Večernje novosti 05.09.2021  |  Novosti online

Gol je postigao DŽesi Lingard u 18. minutu. U nastavku susreta domaći su dodatno pojačali prtisak, što je rezultiralo sa još tri pogotka iza leđa Đozepa Gomeša. Lingard je postigao još jedan pogodak, a preostala dva su bili delo kapitena Harija Kejna i Bukaja Sake. "Gordi albion" posle ove utakmice ima maksimalan učinak od pet pobeda i 15 bodova, dok je Andora peta sa tri boda. Severna Makedonija je bila nadomak pobede protiv Islanda u gostima, ali je u finišu