Kakva šteta: Srbija ‘prosula’ nova tri boda – Piksijevi ‘orlovi’ dominirali, pa sami sebe ‘kaznili’! (video)

Hot sport 07.09.2021  |  Aleksandar Rakočević HotSport

U okviru kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, fudbalska reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno protiv Republike Irske 1-1.

Odlična igra ‘Orlova’ viđena je u prvom delu igre, izabranici Dragana Stojkovića poveli su u 20. minutu, kada je sjajan pogodak postigao Sergej Milinković – Savić. Dušan Tadić je centrirao iz kornera, a popularni SMS je glavom matirao irskog golmana. Srbija prvu priliku na meču imala već u 2. minutu, kada je Đuričić nakon sjajnog centaršuta šutirao glavom, ali je njegov udarac bio izblokiran. Vlahović je mogao da poveća prednost samo dva minuta kasnije, Dafi je