Primera: Brašanac namestio gol, ali je na kraju Osasuna doživela debakl protiv Valensije!

Hot sport 12.09.2021  |  HotSport HotSport Nebojša

Fudbaleri Valensije su slavili pobedu na gostovanju Osasuni u četvrtom kolu Primere – 4:1.

Domaći tim je uspeo prvi da dođe do gola i to veoma rano, pošto je u osmom minutu Darko Brašanac asistirao, a Mankajola pogodio mrežu. Ipak, nije se dugo čekalo na odgovor gostiju, koji su uspeli da poravnaju preko Gomeza i postave 1:1 za kraj prvog poluvuremena. Tokom drugih 45 minuta igra domaćina se potpuno raspala. Prvo je Ernandez u 50. minutu postigao autogol, a svega pet minuta nakon toga je put do mreže pronašao i Guedes za 3:1. Konačan rezultat je postavio