Odbojkaški Kup Srbije na teritoriji Vojvodine: Domaćin bio dostojan rival

Dnevnik 13.09.2021  |  Dnevnik.rs

Četvrtfinalni okršaj odbojkaškog Kupa Srbije na teritoriji Vojvodine, odigran u dvorani u Bečeju, počeo je minutom ćutanja, čime je odata poslednja počast iznenada preminulom osnivaču i dugogodišnjem predsedniku OK Novi Sad Aleksandru Pantiću Panti.

Što se same utakmice tiče, Novosađani su, prema očekivanju, pobedili, jer su A prvoligaši, ali Bečejci su im, iako članovi B karavana, prižili dostojan otpor. U prvom setu su od 18:23 nanizali seriju od tri poena, ali su gosti s nova dva poena zavšili set. U drugom periodu su se za rezultat pitali samo Novosađani, ali su zato u trećem, posle sigurnog vođstva gostiju u prvom delu, domaći izjednačili (17:17), pa poveli sa 18:17. Igralo se potom poen za poen do 21:21,