Ludnica: na startu Lige šampiona! Suđeno četiri penala za jedno poluvreme u Sevilji, a Kristijanu Ronaldu je trebalo samo 14. minuta da postigne prvi gol u novoj sezoni!

Sportal blic 14.09.2021  |  Dr. P.
Ludnica: na startu Lige šampiona! Suđeno četiri penala za jedno poluvreme u Sevilji, a Kristijanu Ronaldu je trebalo samo…
Neverovatna situacija desila se na startu ovosezonskog izdanja Lige šampiona - Sevilja je samo u prvom poluvremenu uspela da napravi tri penala i da zaradi jedan, ali za to od strane Salcburga nije propisno kažnjena, jer je rezultat 1:1! Od tri dosuđena jedanaesterca od strane Kulbakova u korist Salcburga, španski predstavnik je prošao sa samo jednom loptom u mreži. Karim Adejemi je u 13. minutu, nakon kosnultacija VAR-a, dobio priliku da sa bele tačke donese