Partizan Rutinski protiv Anortozisa: Golovi Meniga i Gomeša dovoljni za pobedu (video)

Večernje novosti 17.09.2021  |  A. Ilić

FOTO: FK Partizan Rutinski je beogradski tim prošao kroz Nikoziju, te je zasluženo slavio sa 2:0 protiv Anortozisa kome ni podrška domaćih navijača nije pomogla da sačuva domaći teren.

Uvodni minuti pripali su Kipranima, Hristodolopulos je u 11. minuta iz prekida sa preko 30 metara šutirao precizno, a Aleksandar Popović krajnjim naporima čuva svoju mrežu. Samo pet minuta kasnije Miljković se našao u prilici, a Đordi Lorija odlično reaguje. Veliku šansu imao je Aleksandar Šćekić u 36. minutu kada je nakon dobro izvedenog kornera Bibrasa Natha crnogorski fudbaler šutirao odlično, a Lorija je morao da "vadi" loptu sa gol linije. Novajlija u dresu