Juve jedva do prvenca: Stara dama slavila u finišu, Srbi zapaženi u remiju Verone!

Kurir 22.09.2021

Fudbaleri Juventusa savladali su kao gosti Speciju rezultatom 3:2, u meču 5. kola Serije A.

Juventus je tako tek u petom pokušaju upisao prvu pobedu u novopm šampionatu, nakon dva remija i dva poraza na startu. Pobedonosni gol postigao je Matijs de Liht u 72. minutu. Torinski klub je najpre poveo u 28. preko Mojze Kena, da bi domaći uzvratili i okrenuli rezultat. Ipak, Federiko Kjeza je poravnao, a pobedonosni gol postigao je Matijs de Liht u 72. minutu. Golove za Speciju su postigli Emanuel Giasi u 33. i Žanis Antist u 49. minutu. Juventus je 12. sa pet