ARKUS liga za žene: Jagodinke slavile u velikom derbiju u Aranđelovcu, Radnički bolji od Vojvodine!

Kurir 25.09.2021

Subotnje veče donelo nam je dve veoma uzbudljive utakmice trećeg kola ARKUS lige za žene.

Oba puta slavile su gošće, uprkos prednosti koju je domaći tim imao na poluvremenu. Derbi kola odigran je u Aranđelovcu, gde je Bekament BB imao plus četiri na poluvremenu protiv aktuelnog šampiona Jagodine (18:14), ali je na kraju ipak pretrpeo poraz – 28:29. Gošće su u poslednjem minutu susreta postigle gol za pobedu i zadržale maksimalan učinak u dosadašnjem toku takmičenja. Za igračicu utakmice proglašena je Katarina Radović, srednji bek Jagodine, koja se tri