ExYu: Željo se budi, minimalni Hajduk, Rijeka dobila goleadu

Sport klub 26.09.2021  |  Autor:Nikola Novaković

U nedelju su se igrali mečevi nacionalnih prvenstva u državama regiona – Hajduk i Rijeka su došli do bodova u Hrvatskoj, Željezničar se vratio na pobednički kolosek u Premijer ligi BiH, ljubljanski Bravo je minimalnim trijumfom zadržao prvo mesto tabele u Sloveniji, a Renova iz Džepčišta je ubedljivom pobedom izbila na čelo tabele.

Premijer liga BiH Tri meča su se igrala u Premijer ligi BiH u okviru 11. kola. Posušje je na domaćem terenu remiziralo 2:2 (0:0) sa Širokim Brijegom, iako su domaći vodili do 82. minuta rezultatom 2:0 jer su golove postigli Begić i Vukoja. Međutim, u 82. minutu Mijan iz penala smanjuje zaostatak, a bod gostima donosi svojim drugim pogotkom Mujan u 90. minutu. Široki je sedmi sa 13 bodova, dok je Posušje na pretposlednjoj poziciji sa 8 bodova. Željezničar je u