Duel u Beogradu iz ugla oba aktera: Dušan Đorđević i Nemanja Belić za HotSport! (foto)

Hot sport 28.09.2021  |  Dimitrije Nišavić Nebojša

Bez pobednika na Banovom brdu! Čukarički je u ponedeljak ugostio Radnik iz Surdulice u okviru 11. kola najkvalitetnijeg fudbalskog takmičenja u Srbiji.

Utakmica na Banovom brdu je završena rezultatom 1:1. Gosti su uspeli da povedu već u 17. minutu. Mrežu Brđana zatresao je ofanzivac Miloš Spasić. Izabranici Saše Ilića su imali brz odgovor. Iskusni Asmir Kajević je iskoristio gužvu u kaznenom prostoru i poslao je loptu u mrežu golmana Ranđelovića u 27. minutu utakmice. Do kraja meča je viđena velika borba na terenu. Obe ekipe su imale priliku da dođu do celog plena, a domaćin je bio konkretniji u drugih 45 minuta