Izvor: Top press/Regioni arhiva vesti 28.09.2021
Ministar Tomislav Momirović posetio Topolu: Novi kilometri asfalta povezali sela i olakšali transport voća (FOTO)
Top press 28.09.2021
Topola – Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Tomislav Momirović posetio je danas sa svojim saradnicima opštinu Topola i tom prilikom obišao nekoliko putnih pravaca koji su asfaltirani u prethodnih par meseci. Lokalna putna… »
Kon: Najdrastičniji izlaz iz ovoga je zatvaranje svega na deset dana
Top press 28.09.2021
Ako me pitate šta je najracionalnije – to su kovid propusnice pod hitno, obavezna vakcinacija zdravstvenih radnika pod hitno, obavezna vakcinacija javnih službi koje su u kontaktu sa velikim brojem ljudi pod hitno i tu nema više pregovaranja, izjavio… »
Radoš Bajić snima film o Misiji Halijard
Top press 28.09.2021
Gornji Milanovac – U toku je snimanje filma Radoša Bajića o „Misiji Halijard“, najvećoj operaciji spasavanja života savezničkih pilota u Drugom svetskom ratu. Reditelj i scenarista filma Radoš Bajić prisustvovao je obeležavanju 77… »